Medewerkers

Home > Medewerkers
Veronique Crynen

veronique.crynen@vormingplus.be

administratief medewerker

Sofie Van Breuseghem

sofie.vanbreuseghem@vormingplus.be

educatief medewerker Vormingplus

Imane Kostet

imane.kostet@vormingplus.be

educatief medewerker Vormingplus

Carine Van Roeyen

onderhoudsmedewerkster

Mieke Vasseur

mieke.vasseur@vormingplus.be

stafmedewerkster externe communicatie en ICT

Carine Van Remoortere
03 775 44 84
cvremoortere@vormingplus.be

educatief en administratief medewerkster Vormingplus

Dianne Nuyts

vormingswerkster

Ingrid Vennens

ingrid.vennens@vormingplus.be

verantwoordelijke regionale afstemming en educatief medewerkster Vormingplus

Resy De Meulder

resy.demeulder@vormingplus.be

educatief medewerkster Vormingplus

Marleen Van de Moortel

marleen.vandemoortel@vormingplus.be

stafmedewerker zakelijk beheer

Kathleen Devroe

kathleen.devroe@vormingplus.be

educatief medewerkster Vormingplus

Kim Vergauwen
03 775 44 84
kim.vergauwen@vormingplus.be

administratief medewerker

Johan Vermeersch

johan.vermeersch@vormingplus.be

educatief medewerker Vormingplus

Stefaan Segaert

stefaan.segaert@vormingplus.be

educatief medewerker Vormingplus

Koen Van de Merckt

koen.vandemerckt@vormingplus.be

coördinator Vormingplus

GRATIS BROCHURE

Bekijk de brochure of schrijf je in en krijg ze twee keer per jaar gratis.

Schrijf je in op onze nieuwsbrief

You must have Javascript enabled to use this form.