Medewerkers

U bent hier

Home > Medewerkers
 

Koen Van de Merckt
koen.vandemerckt@vormingplus.be
coördinator  

Johan Vermeersch
johan.vermeersch@vormingplus.be
educatief medewerker

 

Ingrid Vennens
ingrid.vennens@vormingplus.be
verantwoordelijke regionale afstemming en educatief medewerker 

Kathleen Devroe
kathleen.devroe@vormingplus.be
educatief medewerker 

 

Carine Van Remoortere
carine.vanremoortere@vormingplus.be
educatief medewerker 

Sofie Van Breuseghem
sofie.vanbreuseghem@vormingplus.be
educatief medewerker

 

Stefaan Segaert
stefaan.segaert@vormingplus.be
educatief medewerker 

Liza Vervaet
liza.vervaet@vormingplus.be
stafmedewerker communicatie en ICT

 

Veronique Crynen
veronique.crynen@vormingplus.be
administratief medewerker

Kim Vergauwen
kim.vergauwen@vormingplus.be
administratief medewerker

 

Marleen Van de Moortel
marleen.vandemoortel@vormingplus.be
stafmedewerker zakelijk beheer 

Carine Van Roeyen
onderhoudsmedewerker

 

   
HET NIEUWE AANBOD STAAT ONLINE!
 
‘Het kan verkeren’, zei ooit een bekend Nederlands dichter
 
Onze kern bleef en blijft behouden. Maar we gaan er wel bewuster mee om.
De traditionele brochure wordt dit najaar een flyer.
Het volledige aanbod kan je online raadplegen, en regelmatig zal je via onze digitale kanalen van ons aanbod op de hoogte gebracht worden.
Op deze manier kunnen we ook sneller inspelen op wat er mogelijk nog op ons afkomt.
Want als ons één ding is bijgebleven uit de gedwongen isolatietijd, is het wel dat we elkaar nodig hebben.
Verbinding is menselijk én wenselijk. In alle soorten tijden.

Schrijf je in op onze nieuwsbrief of e-zine

You must have Javascript enabled to use this form.