Team

U bent hier

Home > Team

 

   Medewerkers

Koen Van de Merckt                                                       koen.vandemerckt@vormingplus.be
coördinator 

Johan Vermeersch
johan.vermeersch@vormingplus.be
educatief medewerker

Ingrid Vennens
ingrid.vennens@vormingplus.be
verantwoordelijke regionale afstemming en educatief medewerker 

Kathleen Devroe
kathleen.devroe@vormingplus.be
educatief medewerker 

Carine Van Remoortere
carine.vanremoortere@vormingplus.be
educatief medewerker 

Sofie Van Breuseghem
sofie.vanbreuseghem@vormingplus.be
educatief medewerker 

Stefaan Segaert
stefaan.segaert@vormingplus.be
educatief medewerker 

Veronique Crynen
veronique.crynen@vormingplus.be
administratief medewerker

Kim Vergauwen
kim.vergauwen@vormingplus.be
administratief medewerker

Liza Vervaet
liza.vervaet@vormingplus.be
stafmedewerker communicatie en ICT

Marleen Van de Moortel
marleen.vandemoortel@vormingplus.be
stafmedewerker zakelijk beheer

Carine Van Roeyen
onderhoudsmedewerker
  Dianne Nuyts
vormingswerker Babbelonië Beveren

 

GRATIS BROCHURE

Bekijk de brochure van het najaar 2019.

Of schrijf je in en krijg ze twee keer per jaar gratis.

Schrijf je in op onze nieuwsbrief

You must have Javascript enabled to use this form.