Team

U bent hier

Home > Team
Carine Van Remoortere
carine.vanremoortere@vormingplus.be
educatief medewerker 
 
Carine Van Roeyen
onderhoudsmedewerker
 
Dianne Nuyts
vormingswerker
 
Ingrid Vennens
ingrid.vennens@vormingplus.be
verantwoordelijke regionale afstemming en educatief medewerker 
 
Johan Vermeersch
johan.vermeersch@vormingplus.be
educatief medewerker 
 
Kathleen Devroe
kathleen.devroe@vormingplus.be
educatief medewerker 
 
Kim Vergauwen
kim.vergauwen@vormingplus.be
administratief medewerker
 
Koen Van de Merckt
koen.vandemerckt@vormingplus.be
coördinator 
 
Marleen Van de Moortel
marleen.vandemoortel@vormingplus.be
stafmedewerker zakelijk beheer
 
Sofie Van Breuseghem
sofie.vanbreuseghem@vormingplus.be
educatief medewerker 
 
Stefaan Segaert
stefaan.segaert@vormingplus.be
educatief medewerker 
 
Tom Verhoeven
tom.verhoeven@vormingplus.be
stafmedewerker communicatie en ICT
 
Veronique Crynen
veronique.crynen@vormingplus.be
administratief medewerker

GRATIS BROCHURE

Bekijk de brochure van het najaar 2018.

Of schrijf je in en krijg ze twee keer per jaar gratis.

Schrijf je in op onze nieuwsbrief

You must have Javascript enabled to use this form.